«Львів втомився від Садового», - Олексій Антипович

Керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович під час прес-конференції, яка відбулася 23 липня у Львові на тему "Суспільно-політичні настрої мешканців Львова" зазначив, що Львів втомився від Садового. Про це пише  PROSTO.MEDIA.

"Це його фактично максимальний рейтинг, більше він (ред.-рейтинг) рости не буде. Львів'яни хочуть дати допрацювати чинному міському голові Львова і під час виборів його замінити на іншого кандидата", - наголосив Антипович.

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 3-12 липня 2020 року серед мешканців Львова, продемонстрували, що респонденти відносно краще оцінюють місцевий стан справ, аніж загальну ситуацію в країні. 

Серед кандидатів на посаду міського голови Львова лідером є Андрій Садовий, якого підтримують 38,1% тих, хто визначився і взяв би участь голосуванні. Р.Кошулинського підтримали б 17,9% таких опитаних, О.Синютку – 13,8%, І.Зінкевича – 10,7%, В.Гірняка – 5,4%, Я.Рущишина – 3,4%, І.Васюника – 3,4%. Рейтинг інших – нижче 2%. Тих, хто не визначився, – близько 16%.

Моделювання другого туру мерських виборів показало, що за умови виходу до нього А.Садового та інших потенційних кандидатів, діючий мер отримав би перемогу. У парі з Р.Кошулинським з результатом – 45% проти 32%, у парі з О.Синюткою – 46% проти 26%, з І.Зінквичем – 46% проти 25%. Водночас слід враховувати, що від чверті до третини опитаних ще не визначилися з вибором або ж не хочуть брати участь у голосуванні у зазначених комбінаціях другого туру мерських виборів.

Аудиторія: мешканці Львівської ОТГ від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,8%. Терміни проведення: 3-12 липня 2020 р.