Що пропонує Орест Марків у своїй програмі?

Вже цієї неділі відбудуться вибори до місцевих рад по всій території України. Ми ж вирішили поцікавитись програмами кандидатів на голів ОТГ Львівщини та що саме вони пропонують своїм виборцям.

На черзі кандидат на посаду міського голови Великомостівської ОТГ - Марків Орест Володимирович.

Отже, основні пріоритети Ореста Марківа:

Покращення інвестиційного клімату, залучення інвестицій, створення умов для відкриття нових робочих місць.

Збереження та ефективна діяльність лікарні, підтримка медичних закладів: ремонт приміщень, закупівля обладнання, матеріально-технічне забезпечення, фінансове стимулювання.
Розвиток екологічної сфери: ремонт очисних споруд, будівництво мережі водовідведення кварталу забудови Богдана Хмельницького – 1 грудня, Івана Франка-Мічуріна-Молодіжна, облаштування місць дозвілля і відпочинку, очистка берегів річки, озеленення території парків, скверів.

Розвиток житлово-комунальної сфери: реконструкція водозабору, реконструкція (будівництво) мережі водопроводу, покращення якості питної води, облаштування місць збору побутових відходів в населених пунктах громади, запровадження роздільного збирання сміття, придбання спецтехніки для місцевого комунального підприємства (автопідйомної вишки, екскаватора, машини для вивезення сміття, вантажної машини), будівництво мереж енергозберігаючого вуличного освітлення.

Ремонт комунальних будівель, раціональне використання комунального майна та земель громади.

Якісні дороги. Безпека для пішоходів: протягом 5 років ремонт основних міських доріг та тротуарів. Кожному селу Великомостівської громади проведемо ремонт доріг. Встановлення обмежень швидкості на вулицях громади.
Створення умов для розвитку дітей та молоді: дитячий та спортивний тренажерний майданчик в кожному населеному пункті громади, будівництво багатофункціонального спортивного майданчика в місті Великі Мости.

Розвиток освітньої та культурної галузі: підтримка обдарованої молоді та дітей, художньо-самодіяльних колективів, належне фінансове забезпечення працівників шкіл, дошкільних установ, Дитячо-юнацької школи мистецтв, Центру творчості, закупівля обладнання для бібліотек та народних домів.

Безпечна громада: встановлення камер онлайн відеоспостереження в населених пунктах та соціальних об'єктах громади, ремонт пункту дільниці поліції.

Покращення якості надання послуг: відкриття Центру надання адміністративних послуг, облаштування приміщень для Центру надання соціальних послуг, розширення напрямків надання та покращення якості соціальних послуг. Соціальний захист та підтримка найбільш незахищених верств населення.

Коротка біографія кандидата:

Народився 16.11.1962 року в місті Великі Мости у сім’ї медиків. Навчався у Великомостівській середній школі. 1980-1982 роках проходив військову службу у збройних силах.
Навчався у Львівському технікумі радіоелектроніки. 12 років працював на одному з Львівських заводів. З 2002 року - приватний підприємець. Проживаю у місті Великі Мости.
Одружений. Дружина -Леся. Син - Мар’ян.