Чому варто голосувати за Ореста Марківа та за ВО "Свобода"?

-  Орест Марків разом зі свободівцями - чесні, принципові та досвідченні люди, які будуть працювати справедливо та для громади.

-  Саме Орест Марків ініціював проведення ремонту приміщення і системи опалення в поліклініці Великих Мостів, в результаті чого депутатським корпусом було виділено необхідні кошти.

-  Орест був одним з ініціаторів необхідності додаткової фінансової підтримки медичних закладів нашої громади під час карантину.

-  Орест відстоював необхідність фінансового стимулювання для виплат заробітніх плат в нашій Лікарні

-  Орест – син медиків, його мама Марія Ленько працювала акушеркою в Великомостівській лікарні і йому небайдужа доля медичної галузі в громаді

 

– Відстоював необхідність виплати всіх, передбачених законодавством надбавок для педагогічних працівників закладів освіти нашої громади.

– Ініціатор виплат оздоровчих та інших доплат обслуговуючому та допоміжному персоналу закладів освіти та дошкільної освіти.

– Разом зі своєю командою від ВО "Свобода" сприятиме налагодженню якісного і повноцінного харчування в наших школах. Ми не повинні економити на дітях.

 

-  Орест Марків – відстоює право на підтримку спортсменів і молоді з усіх видів спорту в нашій громад

- Пропагує здоровий спосіб життя та відстояв щоб в нашій громаді були місця для зайняття спортом (тренажерні майданчики) та дитячі майданчики для дозвілля дітей. Спортивна громада – здорова молодь та діти!

- Марків – автор ідеї відкриття спортивної  школи в нашій громаді, її фінансової підтримки та фінансове стимулювання активної молоді і спортсменів.

- Ініціюватиме створення молодіжної ради громади, щоб молодь максимально була залучена до участі в прийнятті рішень, які їх стосуються.

- Орест Марків – ніколи не відмовляв у фінансовій підтримці участі дітей в змаганнях.

 

- Один із ініціаторів надання щорічної виплати до дня захисника України учасникам бойових дій.

- Орест – відстояв право на соціальний захист дітей з інвалідністю, батьки яких почали отримувати матеріальні допомоги на оздоровлення дітей в розмірі 5 тис грн та отримали забезпечення технічними засобами.

- З ініціативи ВО "Свобода" діти учасників бойових дій, та діти з малозабезпечених родин отримують подарункові набори до дня Святого Миколая.

- Орест ініціював збільшення фінансування програми соціального захисту найбільш незахищених верств населення громади з 260 тис грн в 2017 році до 600 тис грн в 2020 році.

 

Орест Марків та ВО "Свобода" - ті, хто тримають слово! 

Важливе

Психологія