"Ця хвороба повністю виснажує душу, занурює в апатію", - Фреймут про COVID-19

Відома телеведуча Ольга Фреймут розповіла, як змогла перемогти коронавірус. Про це вона написала на своїй сторінці у соцмережі Instagram, пише Prosto Media.

Фреймут зізналася, що коронавірус повністю змінив її звичний спосіб життя. Вона подякувала всім рідним за любов і підтримку в цей нелегкий для неї період.

У публікації Ольга назвала хворобу "підступною заразою, яка має багато облич" і описала симптоми з яких все почалося.

Телеведуча розповіла, що спершу у неї був сильний головний біль, який вона намагалася перемогти за допомогою таблеток, але вони не допомагали.

Фреймут додала, що була одна ніч, коли вона не могла заснути, оскільки до мігрені додався сильний біль у плечах. "Здавалося, лежу під колесами вантажівки. Думала-через тренування, "- написала вона.

Через деякий час біль перейшла в ребра і з'явилася температура, після чого телеведуча вирішила зробити тест на коронавірус, який виявився позитивним. "Тоді ж повністю зникли запахи. Їсти не могла кілька днів-пила багато води і вітамін С. Ця хвороба повністю виснажує душу, занурює в апатію. У мене були каламутні і темні думки,"- додала Фреймут.

В даний момент телеведуча перемогла хворобу і у зв'язку з цим звернулася до всіх українців із закликом бути обережнішими, адже коронавірус у всіх протікає по-різному і не кожному може пощастити.

 

 
Ольга Фреймут, фото: Instagram
 
 
 
Публікація Ольги Фреймут: Instagram
 
 
 

Важливе

Психологія